Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Естакади ПІД ТЕХНОЛОГІЧНІ ТРУБОПРОВОДИ


Необхідність облаштування естакад обумовлена ​​тим, що вони значно полегшують вантажні і розвантажувальні роботи на промислових і сільськогосподарських підприємствах, складах, цехах і дозволяють знизити витрати. У свою чергу кабельні і технологічні естакади дозволяють полегшити обслуговування кабельних систем і трубопроводів, а також облаштувати їх в тому випадку, якщо їх підземна підводка неможлива через особливості і характеристик грунту, а також кліматичних умов конкретної місцевості.

 


При проектуванні параметрів конструкції враховується не тільки вага систем, які будуть прокладені з її допомогою, а й додаткові навантаження, створювані вітром, атмосферними опадами і т.д. Своєчасний облік всіх факторів дозволяє отримати надійну і безпечну естакаду, здатну виконувати свої функції протягом довгого часу.

 

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/estakady_pod_tekhnologicheskiye_truboprovody