Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

МПУ (ЛЕГКІ козлові крани)


Малий пересувний козловий кран простий в устрої і незамінний на невеликих складах, в ремонтних майстернях, складальних цехах і інших виробничих об'єктах, де потрібно економити кожен міліметр простору.
У багатьох випадках використання міні козлових кранів (ручних або легких козлових кранів) є найбільш розумним і економічним рішенням. Вони застосовуються для навантаження промислових і сільськогосподарських товарів, ремонтних і монтажних робіт в невеликих майстерень, цехах, невеликих складах критого типу і під відкритим небом. Особливо корисні вони для будівельних робіт в польових умовах і ремонту будівельної і сільськогосподарської техніки безпосередньо біля робочої зони.
Легкі козлові крани укомплектовуються електричними або ручними талями і іншими підйомними механізмами.

 

На легкі козлові крани можуть встановлюватися:

  • Ручні талі;
  • Електричні талі;
  • Ручні лебідки;
  • Електромотори з редуктором

 

 

Типова КОНСТРУКЦІЯ ЛЕГКИХ ручних козлових кранів


Козловий ручний кран складається з двох вертикальних опор з розкосами, між якими закріплена горизонтальна балка. Основні несучі елементи можуть мати різну конфігурацію. Для стійок, в основному, застосовуються трубчасті або коробчаті конструкції, часто телескопічного типу. В якості несучого моста встановлюється двотаврова балка або труба круглого або прямокутного перерізу.

 

Вибір профілю несучих конструкцій залежить від вантажопідйомності пересувного крана і сфери його використання. Також це пов'язано з типом застосовуваного підйомного пристрою.

Ручні пересувні крани дуже легко монтуються бригадою в 2-3 чоловік протягом 30-45 хвилин практично без застосування спеціальних складних інструментів. Вони складаються з 8 - 10 окремих частин, які легко стикуються і закріплюються затискачами, болтами або спеціальними замками.

Експлуатація ручних ПЕРЕСУВНИХ кранів козлового ТИПУ


Козлові крани з ручним талью застосовуються для підйому вантажів до 200- 300 кг, але при використанні ланцюгової механічної талі з ручним приводом або лебідкою -. Вони застосовуються на автосервісах, складах обмеженій площі, важкодоступних місцях, куди не добратися важкої вантажопідйомної техніки.


Легкий портальний кран - це мобільна конструкція, в більшості випадків обладнується талью ланцюгового або канатного типу з вантажопідйомністю до 5 тонн і висотою підйому вантажу до 5 метрів. Ширина прольоту несучої балки може досягати 7 метрів. Деякі потужні моделі мобільних кранів мають функцію переміщення підйомної каретки уздовж по несучій балці. Переміщення здійснюється за допомогою електромоторів або вручну