Недоліки радіокерованих кранів Мостовий кран на радіоуправлінні, також, має деякі мінуси, які можуть виникнути при наявності системи радіоуправління краном: для працівників, які працюють з краном, необхідно буде пройти курси з підвищення кваліфікації; для установки системи знадобиться реконструкція вантажопідйомної техніки, в залежності від її конфігурації; необхідність в регулярному технічному обслуговуванні системи.
Але, всіх мінусів можна легко уникнути за допомогою виготовлювачів і тих підприємств, які вже використовують дані системи. Переваг системи радіоуправління краном набагато більше, і вони перевершують всі незначні вади. Пульт радіоуправління краном Радіоуправління підйомними мостовими кранами відбувається за допомогою спеціального не великого пульта управління.
Розрізняють два види пультів: Пульт для управління з командоаппаратом має два безконтактних командоаппарата. Пульт кнопковий для управління кран балкою має 4-12 кнопок для управління, також, кнопки для команд сигнальних і спеціальну аварійну кнопку.
Переклад кранів на радіоуправління доречний в таких сферах як: металургія; промисловість; гірська промисловість; будівництво.
Підйомники кожної з цих галузей можна переводити на радіоуправління. Представники різних сфер виробництва часто цікавляться радіоуправлінням для кранів, їх оптимізацією, витратами за змістом і збільшенням їх продуктивності.
Радіоуправління кранів дає нові можливості і умови праці, слід тільки вибрати необхідну систему і встановити її на своєму виробництві. За допомогою дистанційного керування краном і кран балками можна значно спростити управління і роботу з цією технікою, крім того, істотно зміцнити свій бізнес. Компанія "Гутман Україна" пропонує Вам встановити радіоуправління кранами. Ціна вказана на сайті, ми гарантуємо якісний товар і професійний сервіс. |