Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/radiopulty

 

Зручний спосіб полегшити роботу і зробити її більш комфортною - це радіоуправління кранами.

Система радіоуправління краном використовується на підприємствах або складах, де потрібно підйомне устаткування. Пульт радіоуправління краном сприяє кращій роботі і допомагає швидко виконувати всі дії. Радіоуправління краном купити можна в нашій компанії, менеджери допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання.

Існує багато систем для радіоуправління кранами, всі вони мають безліч переваг і достоїнств.

Радіоуправління дає можливість зробити крани більш безпечними, модернізувати їх і прискорити їх роботу. Крім того, це полегшить роботу персоналу і допоможе працівникам проводити всі необхідні операції в ході роботи, не вдаючись до допомоги кранівника.

Переваги кранів на радіокеруванні

Переклад кранів на радіоуправління дозволить вирішити багато технологічних завдань по економічності і продуктивності робіт на виробництві:

 

 • можливість вільного переміщення кранів, без потреби зменшення швидкості, навіть в захаращених місцях;
 • швидкість і точність операцій (процес роботи прискорюється, і вантажі переміщаються набагато точніше, ніж при кабінному управлінні);
 • синхронне переміщення вантажів (за допомогою одного пульта управління виконується транспортування одночасно двома кранами);
 • поліпшуються умови праці, підвищується рівень безпеки на підприємстві;
 • забезпечується економічність (завдяки зменшенню «холостих» пробігів підйомного крана);
 • систему радіоуправління можна підключати до будь-якого крана з електричним приводом, залишаючи все його параметри;
 • радіоуправління кранами зменшує витрати на персонал.

Недоліки радіокерованих кранів

 

Мостовий кран на радіоуправлінні, також, має деякі мінуси, які можуть виникнути при наявності системи радіоуправління краном:

 

 • для працівників, які працюють з краном, необхідно буде пройти курси з підвищення кваліфікації;
 • для установки системи знадобиться реконструкція вантажопідйомної техніки, в залежності від її конфігурації;
 • необхідність в регулярному технічному обслуговуванні системи.

Але, всіх мінусів можна легко уникнути за допомогою виготовлювачів і тих підприємств, які вже використовують дані системи. Переваг системи радіоуправління краном набагато більше, і вони перевершують всі незначні вади.

 

Пульт радіоуправління краном


Радіоуправління підйомними мостовими кранами відбувається за допомогою спеціального не великого пульта управління.

 

Розрізняють два види пультів:

 

 • пульт з командоаппаратом;
 • кнопковий пульт.


Пульт для управління з командоаппаратом має два безконтактних командоаппарата. Пульт кнопковий для управління кран балкою має 4-12 кнопок для управління, також, кнопки для команд сигнальних і спеціальну аварійну кнопку.

Переклад кранів на радіоуправління доречний в таких сферах як:

 

 • металургія;
 • промисловість;
 • гірська промисловість;
 • будівництво.


Підйомники кожної з цих галузей можна переводити на радіоуправління. Представники різних сфер виробництва часто цікавляться радіоуправлінням для кранів, їх оптимізацією, витратами за змістом і збільшенням їх продуктивності.

Радіоуправління кранів дає нові можливості і умови праці, слід тільки вибрати необхідну систему і встановити її на своєму виробництві.

За допомогою дистанційного керування краном і кран балками можна значно спростити управління і роботу з цією технікою, крім того, істотно зміцнити свій бізнес.

Компанія "Гутман Україна" пропонує Вам встановити радіоуправління кранами. Ціна вказана на сайті, ми гарантуємо якісний товар і професійний сервіс.