Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

 

 

Докладніше про виробництво та монтажі кранових естакад ви можете нашому сайті https://crane.gutman.kiev.ua/proizvodstvo_kranovykh_estakad_kolon

 

 

 


Кранова естакада є металоконструкцію, по якій здатний пересуватися мостовий кран. При цьому це може бути як мостовий однобалочний (кран-балка), так і бруківці двобалочний крани.

 

Кранова естакада в зборі складається з трьох базових елементів:

 

  • Опора кранової естакад
  • Підкранові опорний шлях
  • Підкранові колії

 

Установка крана естакади можлива як в приміщенні, так і на відкритому майданчику. Металоємність конструкції залежить безпосередньо від кількості і вантажопідйомності кранів, встановлених на ній. Протяжність кранової естакади, як правило, визначається довжиною цеху в якому вона встановлена.


 

ТИПИ кранових естакад

За типом конструкції існує всього два типи кранової естакади: для опорних мостових кранів і для підвісних мостових кранів. Розміщення кранової естакади може бути або свободностоящей, або прив'язаною до конструкції приміщення.

 

Кранова естакада - є спорудою відкритого типу, без огороджень. Опорний кран на міцній, грамотно спроектованої і надійно встановленої естакаді - це агрегат, що збільшує продуктивність цехів, швидкість навантажувальних і розвантажувальних робіт на доках і залізничних станціях, легкий перенесення і видачу великих агрегатів в складських приміщеннях.

 

Виготовлення металоконструкцій колон

Дивіться докладніше на нашому сайті за посиланням https://gutman.kiev.ua/vyhotovlennya_metalokonstruktsiy_kolon