Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Більш наочно про послуги цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/montazh-i-demontazh-kranov

 

Монтаж-демонтаж крану в Гутман Україна


У наші дні, робота будівельних компаній не може виконуватися без використання спеціального підйомного обладнання. Грамотний монтаж кранів і підкранових колій стає все більш актуальним питанням для підприємців.

Підготовчий етап перед початком монтажних робіт включає в себе доставку, підготовку монтажного майданчика і монтаж кранових шляхів. За підготовчим етапом слід установка крана на об'єкті. Від того, наскільки точно були дотримані всі норми технологічного процесу, залежить якість і тривалість експлуатації підйомного крана.

Спосіб установки кранової техніки залежить від моделі конкретного крана, а також від умов, в яких знаходиться будівельна зона. Найбільш простим способом є збірка крана без розбору на частини (даний метод вимагає найменших трудовитрат). Проте, найпоширенішим способом є монтаж крана з установкою стаціонарної щогли, оскільки в даному випадку відсутні спеціальні вимоги до майданчика.

Далі ми докладніше даємо пояснення про особливості комплексних технічних робіт, пов'язаних з крановим обладнанням.

Монтаж крану

Широку популярність здобув кран мостовий, монтаж якого здійснюється за допомогою баштового рейкового або стрілового крана, призначених для зведення конструкцій будівель. Установка може здійснюватися також з використанням щогл, якщо немає можливості скористатися іншим підйомним механізмом. Кран мостовий монтаж варто довіряти виключно надійним компаніям, тому що це складна робота, що вимагає особливих навичок і кваліфікації.

Монтаж козлового крана є набагато більш трудомістким процесом, ніж установка стандартного мостового крана. Монтажні роботи та збирання козлового крана можуть тривати від 10 днів до 3 місяців. Метод монтажу буде залежати від структури самого крана, а також від розмірів монтажного майданчика.

Виносної пульт управління електросхеми дозволяє уникнути аварійних ситуацій при проведенні монтажних робіт.

Монтаж кран балки здійснюється за рахунок застосування самохідного монтажного крана, монтажної мачти або металлокаркасної конструкції будівлі.

.

Демонтаж кранів


Демонтаж мостового крана, як і демонтаж кранів козлових, здійснюється завдяки використанню спеціальних механізмів. Демонтаж козловий кран (як і будь-який інший) відбувається після попередньої перевірки гальмівної системи, а також вантажний і стреловой лебідки. Якщо допустити помилку в регулюванні гальм, то лебідка може впасти, оскільки максимальне навантаження на неї припадає саме при опусканні вежі і стріли в процесі демонтажу.

При проведенні демонтажних робіт необхідно дотримуватися сувору послідовність і приділяти увагу деталям, тому демонтаж козловий (або бруківці) кран, може здійснюватися виключно за допомогою професіоналів.