Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Монтаж кранів вантажопідйомних усіх типів
На сьогоднішній день, ні одне будівельне підприємство, ні стройплощадка не можуть існувати без спеціальних підйомних механізмів. Крани піднімаються достатньо поширеними підйомними пристроями. Вони легко піднімають різні товари на велику висоту.

Монтаж кранів здійснюється поєтапно. Спочатку проводимо підготувальні роботи перед монтажем. Таким чином, підготовчий єтап:

 

  1. Доставка. Кран доставляють за допомогою спеціальних тягачів на условненому місці, і вже там починають роботу за його збіркою.
  2. Підготовка спеціальної площі. Далі починається підготовка площі, де буде здійснюватися основний процес збірки піднятого крана. Площадку розлучають і підводять до нейлонів з електричним обладнанням для живлення крани.

Монтаж кранових шляхів.

На вже підготовленій території монтуються та підготуються для експлуатації рельсові шляхи, за допомогою яких буде рухатися кран.

Методи монтування кранів

Після закінчення підготовчих робіт починають установку крану. Важливо, щоб у процесі збору були використані всі правила та норми технологічного процесу. Від якості монтажу залежить подальше використання підйомного крана.

Існує декілька способів встановлення кранів, що залежить від моделей крану та від умов будівельної зони:

 

  1. Збір крану без розбору на частини - це самий швидкий і легкий метод. Даний метод вимагає самих відповідних умовних та багато простору, так як  стріла крана лежить на землі протягом усього часу, а потім піднімається за допомогою монтажних лебідок. Цей метод дозволяє скоротити терміни підготовчих робіт та зменшити трудомісткість по монтажу.
  2. Монтаж крану з установкою стаціонарної мачти - найпоширеніший метод. Усі частини крану розміщуються в необхідній послідовності на підготовленій площі, а далі збирають його як конструктор. Перевагою цього методу є відсутність спеціальних вимог та умов до площі. Але, необхідні більші затрати людського праці, так як робота проходить на великій висоті, а також можуть застосовуватися додаткові механізми.

Монтаж вантажопод'ємних кранів проводять за допомогою виносного пульта управління електросхемами, для того, щоб уникнути нещасних випадків на виробництві.

 

Монтаж мостового крану

 

Монтаж мостових кранів, у більшості випадків, здійснюється за допомогою стрілових або башенних рельсових кранів, призначених для встановлення будівельних конструкцій. Також, використовують стрілові самохідні крани.

Монтаж крану мостового типу за допомогою мачти використовують тоді, коли неможливо використати інші підйомні механізми.

 

Монтаж двобалкового крану

Монтаж двухбалкового мостового крану відрізняється масштабністю виконуваних робіт. Установка даної техніки відбувається тільки в неробочий час. Якщо зводиться об'єкт, наприклад склад, робота якого буде пов'язана з використанням крана, балковий підйомний пристрій слід монтувати тільки в ході будівництва.

Монтаж двобалкових кранів можуть здійснювати тільки кваліфіковані працівники.

Монтаж козлового крану

Кран козловий, за своєю конструкцією, відноситься до мостового типу кранів, але за структурою він складніше і має великі розміри. Таким чином, монтаж козлових кранів - це складний, тривалий і трудомісткий процес.

Монтаж крана даного типу можна робити різними методами, в залежності від розмірів монтажного майданчика і структури крана. Роботи виконують одна або кілька бригад монтажників. Термін роботи по збірці крана козлового від 10 днів до 3 місяців.

Монтаж кран-балки

Монтаж кран-балки здійснюється за допомогою таких пристосувань як самохідний монтажний кран, монтажна щогла або металеві конструкції каркаса будівлі (колони, ферми). Не залежно від способу монтажу, роботи виконуються поетапно:

 

  1. Розкладають частини кран-балки на місці установки;
  2. Збирають кран балку на підкранових коліях;
  3. Піднімають міст;
  4. Встановлюють кран-балку.

Компанія «Gutman» монтаж кранів різних типів. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, доступну ціну і професійний підхід.