Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

КРАН консольного типу: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

 

Торговий Дім "Гутман Україна" займається постачанням і обслуговуванням кранового обладнання по всій Україні. Наша компанія гарантує тільки відмінну якість продукції та оптимальні характеристики.

 

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/krany-konsolnye

 

КРАНИ КОНСОЛЬНІ - ТИПИ І ВИДИ


Відносять такі крани до моделей стрілецької типу. Це означає, що талі пересуваються по стрілі (консолі). Кран консольно-поворотний, як правило, має електропривод, який і приводить їх в дію. Але є моделі і з ручним приводом (кран консольний поворотний ручний), які також характеризуються великою зручністю.

Наша продукція має значною кількістю переваг:

Можливість використання на будь-яких об'єктах
Надійність і висока міцність
Різноманіття моделей, тому кожен може вибрати варіант під свої потреби
Можливість використання при екстремальних температурах - кран консольний ручної витримує і -20 градусів, і +40.

Ще одна важлива перевага кранів виробництва Гутман - їх ціна. Купити кран консольний електричний за вигідною ціною у надійного постачальника.

 

Консольні крани ВИРОБНИЦТВО


Все обладнання виготовляється з якісних комплектуючих у виробничому підрозділі компанії Gutman. На всіх стадіях виробництва, продукція проходить всебічні випробування, і відповідає європейським стандартам якості. Кран консольний купити можете звернувшись до відділу продажів, дивіться контакти.