Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

 

 

Контакт для оперативного замовлення:

Григорій Гумінюк:

+38 (050) 381-52-70

grigori@gutman.com.ua

Металоконструкції швидкомонтованих будівель, мають чимало переваг, і складно виділити найголовніше. Але все-таки, виходячи з особистого досвіду, зауважимо, що це:

 

  • швидкість монтажно-складальних робіт
  • міцність і надійність конструкцій
  • відносно невелика маса
  • економічність і всепогодность будівництва


До того ж, металоконструкції швидкомонтованих будівель, підлягають демонтажу, з наступною збіркою, але вже в іншому місці.

 

Виробництво будинків з металоконструкцій може проходити за типовими або індивідуальними проектами. Природно, від ступеня складності проекту буде залежати і його кінцева вартість. Після виготовлення, металоконструкції швидкомонтованих будівель транспортуються на будмайданчик для монтажу. І тут, знову, варто звернути Вашу увагу на доцільність проведення комплексних послуг «під ключ». Адже монтаж металоконструкцій - це своєрідна збірка готового будинку, де можуть знадобитися додаткові роботи та обладнання, хоча далеко не завжди. Проте, хто, як не сам Виробник металоконструкцій швидкомонтованих будівель зможе виключно чітко і швидко провести монтажно-будівельні роботи, при цьому, не напружуючи Замовника додатковими витратами?

Розрахунок проекту металоконструкцій швидкомонтованих будівель проводиться комп'ютеризованих, і триває не більше двох тижнів. При необхідності, одночасно з розрахунками, можуть починатися предстроітельние роботи, з підготовкою майданчика під будівництво. Комплексні послуги «під ключ» дозволяють скоротити терміни виробництва будівель з металоконструкцій, причому з огляду на, навіть, будь-яку архітектурну складність бистровозводімого будови.


При виготовленні металоконструкції на замовлення ми пропонуємо своїм Клієнтам знижки та додаткові послуги, дізнатися про які можна по телефону! Телефонуйте нам! Ми запропонуємо Вам виробництво будівель з металоконструкцій за оптимальними цінами!

 

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/proizvodstvo_metallokonstruktsij