Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Українська компанія «Гутман» пропонує Вам професійне проектування підкранових колій і наземних кранових естакад. Ми ефективно поєднуємо сучасні технології і рішення з індивідуальними вимогами кожного клієнта.

Проектування кранових естакад від Gutman:

Кранові естакади

 • вільно стоять естакади (колони встановлюються на власному фундаменті);
 • вбудовані кранові естакади (встановлюються опорні фланці, які спираються на колони);
 • естакади з кріпленням до кроквяних фермам.


Як ми працюємо. Робота компанії з проектування підкранових колій та кранових естакад проходить в кілька етапів.

 

 1. Визначення обсягу робіт. Для цього, фахівці компанії проводять з замовником консультацію по телефону або виїжджають на об'єкт, таким чином, вони збирають і обробляють необхідну інформацію для виконання подальшої роботи.
 2. Отримання технічного завдання від замовника.
  Підготовка проекту. Інженери працюють над ескізом майбутнього місця розташування підкранових колій, після чого погоджують даний проект з замовником.
 3. Розрахунок вартості всіх робіт. Після проектування, складається перелік майбутніх робіт і їх оцінна вартість. Це такі роботи як монтаж і випробування підкранових колій.

 

Також, наша компанія розробляє проекти для мостових і козлових кранів. Проектна документація кранового шляху козлового крана включає в себе спеціальний перелік документів.

Документація на крановий шлях козлового крана:

 • проект виконання робіт (ППР) для влаштування рейкового шляху;
 • проект рейкового шляху;
 • викопіювання з стройгенплана;
 • вимоги по експлуатації рейкових шляхів.


Проектування підкранових колій - це дуже трудомісткий і відповідальний процес. Від того наскільки якісно виконаний проект залежить, перш за все, безпека людей, стійкість механізму вантажопідіймального крана до зносу і безперебійна робота обладнання.

Всі роботи з проектування проводяться строго, відповідно до нормативно-правовими вимогами і з ГОСТ.

Компанія «Гутман» гарантує Вам високоякісний сервіс. Високоякісне підйомне устаткування, спроектоване нами, задовольнить повністю вимоги Вашого виробництва.

Інженери компанії «Гутман Україна» детально вивчають побажання своїх клієнтів, майбутнє місце розташування обладнання і особливості бізнесу клієнта. Таким чином, наші клієнти отримують якісний і професійний проект підкранових і кранових шляхів і проект кранових естакад, які відповідають усім нормативним вимогам і побажанням клієнта.