Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Проектування мостових кранів

У конструкторському відділі компанії «Гутман Україна» Вам допоможуть з проектуванням кранів мостового типу, дотримуючись сучасні міжнародні стандарти.

Наші клієнти мають можливість замовити розробку мостового крана (однобалкового, двухбалочного, підвісного, опорного) з ручним або електричним приводом. Також, є можливість купити електротельфери для проведення робіт на виробництві при будь-яких погодних умовах, на відкритому повітрі або в закритому приміщенні.

 

Виконуємо повний цикл робіт з проектування мостових кранів:

 • розробка технічного завдання;
 • створення робочого проекту;
 • видача всіх необхідних документів для обліку крана;
 • надання клієнту інструкції по експлуатації та монтажу крана.

 

 

Крім того, компанія Гутман Україна виконує власні проекти під ключ, що є великою перевагою наших клієнтів.

 

Проектування мостового крана під ключ має на увазі наступний цикл робіт:

 

 • виробництво кранів мостових;
 • здійснення монтажу кранів;
 • сервісне обслуговування;
 • ремонт мостових кранів;
 • експертиза крана мостового типу;
 • продовження терміну експлуатації.


При виконанні замовлень, які включають в себе повний спектр робіт, наші фахівці повністю відповідальні за весь процес і гарантують безпечну експлуатацію готових мостових кранів.

Щоб переконається в достовірності інформації та надійності, Ви можете переглянути наш портфоліо, де надані вже реалізовані проекти великих компаній. Відгуки наших клієнтів підтверджують професіоналізм і досвід фахівців.

Компанія заслужено отримує подяки за своєчасну і якісно проведену роботу, а також за професійний і індивідуальний підхід до кожного свого клієнта.

Замовити проектування мостових кранів можна по телефону або на сайті компанії. Виїзд проектувальника безкоштовно.

Економте свій час і співпрацюйте з надійним партнером «Гутман Україна», який цінує кожного клієнта і професійно робить свою роботу.

Проектування козлових кранів

 

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є проектування козлових кранів з дотриманням всіх побажань замовників і умов нормативних документів, які діють на території України.

 

Етапи проектно-конструкторських робіт:

 • розробка технічного завдання;
 • підготовка договору для обох сторін;
 • розробка проекту: створення технічної пропозиції і створення робочого, ескізного і технічного проектів.


На всіх етапах проектних робіт використовуються новітні технології та спеціалізовані ПО.

Спроектовані нашою компанією козлові крани використовуються з високою ефективністю, так як при їх розробці враховуються всі умови і специфіка роботи кранів. Велика розмаїтість моделей, можливість їх модифікування і виготовлення спеціальної техніки з нуля дає можливість зробити козлові крани, які ідеально підходили б під конкретні вимоги.

Перед початком проектування крана, потрібно виїзд фахівців на майбутнє місце монтажу для того, щоб оцінити всі характеристики і особливості виробничої бази і всієї місцевості.

Наші фахівці допоможуть Вам провести якісне проектування козлових кранів.