Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Монтаж нестандартних металоконструкцій

 

Монтаж металоконструкцій завжди враховує типовість і індивідуальність проекту. Ми готові провести монтаж металоконструкцій, використовуючи сучасні технології і необхідні монтажні механізми. Наша компанія пропонує як готові (типові) швидкобудуюємі конструкції складів, ангарів, промислових будівель, сільськогосподарських споруд, адміністративних, торговельних, офісних, спортивних, автомобільних, розважальних центрів, також і нестандартні металоконструкції, виготовлення, монтаж і розрахунок вартості яких можна замовити у фахівців компанії .

Залежно від ступеня складності проекту, різняться такі основні методи монтажу металоконструкцій:

 

  • дрібноелементние монтаж - складання та встановлення в проектне положення окремих деталей швидкомонтованих конструкцій. Це найскладніший метод по трудомісткості і термінів виконання монтажу швидкомонтованих конструкцій, так як має величезний обсяг допоміжних робіт по влаштуванню і тимчасового розкріплення конструкцій. Прикладом мелкоелементние монтажу металоконструкцій є листова збірка резервуарів;
  • поєлементний монтаж - монтаж металоконструкцій по конструктивних елементах або їх великими частинами, таким як панелі, колони, балки, плити, ферми і т. д. Найчастіше такий спосіб монтажу швидкомонтованих конструкцій використовується при монтажі промислових швидкомонтованих об'єктів;
  • блоковий монтаж - монтаж металоконструкцій, який передбачає попереднє укрупнення окремих металоконструкцій в плоскі або просторові блоки - колони фахверка, з'єднані прогонами і зв'язками і т.д., застосовують даний метод монтажу швидкомонтованих конструкцій на монтажі сталевих і рідше залізобетонних конструкцій.

 

Ретельно вивірену систему елементів швидкомонтованих конструкцій попередньо збирають на землі, встановлюють в проектне положення, а потім на висоті виробляють антикорозійний захист, пристрій покрівлі, гідроізоляційні, теплоізоляційні роботи і забарвлення.


Монтаж металоконструкцій в цілому вигляді полягає в тому, що споруда збирається в повному комплекті і встановлюється на місце, передбачене проектом. Найчастіше, такий монтаж швидкомонтованих конструкцій використовують при спорудженні радіощогл, вентиляційних металевих труб, опорних ліній електропередач і т.д.
закінчується монтаж металоконструкцій експертної перевіркою точності їх установки, при дотриманні необхідних допусків на якість і надійність несучих здібностей.

Підкреслимо, що солідний досвід перебування на будівельному ринку і власна виробнича база дозволяють виконувати замовлення різного ступеня складності. При цьому ми гарантуємо своїм Клієнтам, якість швидкомонтованих металоконструкцій, що відповідає сучасним правилам і нормам СНиП.

 

Зауважимо, що цінова політика нашої компанії відрізняється доступністю і індивідуальним підходом до бюджету кожного Замовника.


Монтаж швидкомонтованих конструкцій проводиться відповідно до технічного завдання Замовника. Крім того, Ви можете скористатися нашою комерційною пропозицією з комплексними послугами «під ключ», і вибрати нашу компанію виконавцем підрядних або генпідрядних робіт. В цьому випадку, монтаж швидкомонтованих конструкцій буде проведений в комплексі всіх будівельних робіт, з урахуванням всіх Ваших побажань і потреб.

Наш принцип роботи - це індивідуальний підхід до кожного Замовника! Звернувшись до нас, Ви знайдете високий професійний рівень виконання робіт і гарантовану якість монтажу металоконструкцій! Чекаємо на Ваші дзвінки!