Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Виробництво вантажопідіймальних кранів Gutman Україна

Жоден сучасний будівельний об'єкт не може обійтися без використання кранової техніки. На виробничих підприємствах та під час виконання приватних робіт також активно використовуються крани. Дане обладнання значно спрощує підйом та переміщення важких габаритних вантажів.

Основний напрямок діяльності нашого підприємства – це виробництво кранів вантажопідйомних, їх постачання та обслуговування.

Крани ТМ «Gutman» - ідеальне рішення для будівельних майданчиків та інших об'єктів, які потребують техніки з високою вантажопідйомною здатністю.

Крани вантажопідйомні, які виготовляються під брендом «Gutman» - це сучасне обладнання, яке підходить для найрізноманітніших видів робіт. Наше обладнання виготовляється з високоякісних комплектуючих за найновішими технологіями, що відповідає всім стандартам якості.

 

Основні переваги кранів компанії «Gutman»:

  • можливість роботи з кранами у приміщенні та за його межами;
  • висока якість техніки;
  • надійна система безпеки;
  • простота експлуатації.
  • Крани від Gutman - це приклад ефективної роботи професіоналів з виробництва підйомної техніки.

 

Постачання здійснюється після проходження підйомними пристроями найсуворішої перевірки та всебічних випробувань. Ми доставляємо техніку в термін і здійснюємо якісний монтаж кранів на об'єкті Замовника.

Кран бруківки: виробництво, постачання та обслуговування
Виробництво мостових кранів вимагає пильної уваги до деталей, оскільки цей пристрій має досить складну конструкцію. Важливо стежити, щоб міст розташовувався строго паралельно напрямку підкранових шляхів, перпендикулярно яким розміщуються основні балки. Мостовий кран може включати як один, так і два балкові елементи.

 

Козловий кран: виробництво та обслуговування

Виробництво козлових кранів має схожі вимоги з виготовленням описаного типу кранів, оскільки козловий кран також відноситься до мостового типу. Основний елемент конструкції козлового крана – це міст, який кріпиться на двох парах опор за допомогою болтів.

Козлові крани та їх виробництво стали одним із найбільш затребуваних видів діяльності нашої компанії.

Наші крани – це не тільки надійний та ефективний помічник за доступною ціною, а й унікальний дизайн конструкції.

 

Детальну консультацію з усіх питань ви можете отримати у фахівців нашої компанії, які допоможуть підібрати найбільш підходяще рішення для вашого підприємства і прояснять тонкощі проведення монтажних робіт.

Замовляйте виробництво вантажопідіймальних кранів тільки у надійного виробника.