Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Крановий пульт управління призначений для дистанційного контролю над грузоподъемним механізмом. Радіоуправління є найбільш комфортним сучасним способом управління крановою технікою, яке здійснюється з пола, а не з кабін оператора. Пульт червоного дозволяє оператору вийти з-під недобрих обмежуючих свободу передвиження кабелів. Завдяки цьому оператору ми завжди можемо знаходитись саме в тій точці, яка забезпечує наилучший огляд при роботі з краном.

  


Більше ознайомлення з продукцією цього розділу ви можете переглянути на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/kranovoye-elektrooborudovaniye

Пульт управління кран балкою: переваги використання:


Придбавши пульт для кран-балки, ви отримуєте наступні переваги при роботі з краном:

  • високий рівень безпеки на підприємстві;
  • минимизация вероятностей возникновения аварийных ситуацій, пов'язаних з пошкодженням обладнання або травмами співробітників;
  • збереженість грузу при переміщенні.


Пульти радіоуправління краном, як правило, монтуються паралельно підвесному пульту. Кабельний пульт при цьому грає роль резервного способу управління краном.

Пульт управління мостовим краном дозволяє перевести обладнання на радіоуправління, при цьому всі функції крани та системи аварної захисту захищені та продовжують працювати без сбоїв.

 

Підйомний кран на пульте управління від «Гутман»


Ми пропонуємо пульти дистанційного управління для крани з тривалим терміном експлуатації. Наше підйомне обладнання у співпраці з додатковими аксесуарами станет вигідним рішенням для любого підприємства.

Пульт управління краном купити можна, повернувшись у торговий відділ нашої компанії за телефоном, який вказаний на сайті. Наша продукція не має аналогів за рівнями якості на сучасному ринку підйомного обладнання.

 

Комплект промислового радіоуправління Gutman, серія 21 S / BКомплект промислового радіоуправління Gutman, серія 24 DКомплект промислового радіоуправління Gutman, серія 24-60 (пульти з джойстиками)Комплект промислового радіоуправління Gutman, серія 25-6D