Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Наш конструкторський відділ здійснює проектування кранів, кранових шляхів всіх видів і складності. Ви можете замовити послуги проектування за найкращою ціною в Україні.


Наші інженери і конструктори здійснюють індивідуальне проектування кранів, з урахуванням специфіки роботи техніки та вимог замовника.

 

Основні етапи проектування кранів:
  • Розробка та узгодження технічного завдання. На цьому етапі складають ескізи проекту, технічну пропозицію. Після погодження та затвердження ТЗ готують робочий проект;
  • збір необхідної для проекту технічної документації - схеми, креслення, розрахунки, інструкції і т.д .;
    складання паспорта і формуляра проектованого обладнання.

 

 

В процесі розробки проекту інженери та конструктори використовують сучасні комп'ютерні технології і програмне забезпечення. Такий підхід дозволяє значно підвищити якість і прискорити процес проектування.

 

  


Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/proektirovanie


Крановое электрооборудование