Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Кран консольно-поворотний це найпопулярніша вантажопідйомна техніка. Назва консольний кран застосовують до стріловим кранів, які мають, підвішений до закріпленої візку або консолі, вантажезахоплюючий механізм, що пересувається по стрілі.

Вантажний візок переміщується по нерухомій або поворотній консолі. Крани консольні поворотні широко використовуються в самих різних галузях промисловості для транспортувальних, вантажно-розвантажувальних, складських робіт при температурі повітря від плюс 40 ° С до мінус 20 ° С на будівельних майданчиках, в виробничих цехах і складах. Кут повороту стріли крана залежно від моделі коливається від 0 ° С до 360 ° С. Вантажопідйомність кранів консольних становить від 150 кг до 10 тон і більше.

 

Поворотний кран на вільно стоячій колоні - являє собою консоль з двотаврової балки або коробчастого профілю, яка спирається на верхню частину колони, встановленої на фундамент.

 

Поворотний кран консольний на колоні з ручним або механічним обертанням консолі. Призначений, для маніпуляцій вантажами в цехах підприємств, на великих площах або для обслуговування робочих місць.