Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Крани консольні настінні - це обладнання, яке застосовується для підняття або транспортування вантажів. Його використовують в різних сферах промисловості і вантажоперевезеннях. Даний кран можна використовувати як усередині виробничих або складських приміщень, так і на територіях окремих вантажних терміналів. Поворотним консольним кранів не знадобиться місце на підлозі, їх можна монтувати на опорах, бетонних стінах або на іншому обладнанні.


Наша компанія поставляє на замовлення таке обладнання як крани консольні настінні різних модифікацій і складності за вимогами замовників.

Поворотні консольні крани настінні використовують для роботи з різними вантажами. Робота може здійснюватися в зонах, обмежених кутом повороту консолі і відстанню між максимальними та мінімальними вильотами вантажного захоплення.

 

Кран настінний поворотний буває двох типів:

  • кран з механічним поворотом консолі, який укомплектований електроприводом для повороту консолі. А спеціальний електропривод дає можливість переміщати вантажі по радіусу тільки одним натисканням кнопки;
  • кран з ручним поворотом консолі, який не має механічного приводу.

 

Звертаючись до нас Ви купуєте якісний кран болгарського виробництва.