Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Коли кранове обладнання вже не використовується або його необхідно перемістити на інший об'єкт, здійснюють демонтаж кранів. Монтаж-демонтаж кранів, не залежно від його модифікації (демонтаж мостового крана або демонтаж козлових кранів), являє собою комплексні технічні роботи. Проведення демонтажу вимагає максимальної відповідальності і уважності, так як від цього залежить життя і безпеку персоналу, який бере участь у об'єкті.

 

Демонтажні роботи багато в чому залежать від типів кранів. Наприклад, сучасний баштовий кран, як і козловий, може мати збірну конструкцію, таким чином, монтаж і демонтаж козлового крана значно спрощується.

Демонтаж крану баштового відбувається, в більшості випадків, після завершення зведення каркаса будівлі. При оздоблювальних роботах на об'єкті, зручно і економічно подавати матеріали на поверхи за допомогою будівельних підйомників.

Демонтаж мостових кранів, та й козлових, здійснюється за допомогою спеціальних механізмів, тому, перед початком демонтажу необхідно перевіряти стрілову і вантажну лебідки, а також їх гальмівну систему. Максимальне навантаження на лебідку при демонтажі виникає при опусканні вежі і стріли. Таким чином, якщо неправильно відрегулювати гальма, лебідки можуть впасти.

 

Демонтаж підйомного крану - процес, який потрібно проводити в строгій послідовності. Тому, проводите обстеження, монтаж і демонтаж кранів тільки за допомогою професіоналів, і робота з кранами стане набагато простіше, ефективніше і надійніше.