Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Виготовлення металоконструкцій колон.


 

Металоконструкції колон є опорними елементами в конструктивній схемі споруджуваного об'єкта і зазвичай виконуються з широкополочних двутавров або різних прокатних профілів. Є й такі види металоконструкцій колон, які виробляють з труб різного діаметру або з металевих куточків. Зазвичай такі металоконструкції колон застосовуються при невеликих навантаженнях.


Металоконструкції колон розрізняються за типом поперечного перерізу:

  • Прямокутні. Профіль такого виду металоконструкцій колон виконаний у вигляді геометричного контуру - чотирикутника. Найпоширеніший варіант цього типу перетину - квадрат.
  • Круглі. Дані металеві конструкції колон мають перетин у вигляді кола. Найчастіше, вони виробляються з сталевих труб.
  • Двотаврові. Перетин цих металоконструкцій колон, ще називають двутаврамі, так як за формою воно схоже на букву «Н». Металоконструкції колон з двотаврових профілем можуть бути, як з однаковою довжиною і шириною перетину, так і відрізнятися один від одного.


А також, металоконструкції колон відрізняються технологіями і методиками виробництва:
Зварні металоконструкції колон виготовляються за допомогою автоматичного зварювання. Вихідним матеріалом у виробництві є металеві листи, які спочатку простягаються і згортаються по потрібній формі (зазвичай, у вигляді двотаврового або прямокутного профілю). Для проведення даної операції необхідний спеціальний зварювальної стан.


Прокатні металоконструкції колон (круглого перетину) виготовляються за методиками безшовної гарячої обкатки з металевих заготовок. Спочатку металозаготовки піддають нагріванню, потім їх прошивають. Для виготовлення прокатних металоконструкцій колон використовують спеціальний стан, на якому виробляється прокатка заготовок.

Металоконструкції колон випускаються з постійним і змінним перетином.

Ще зустрічаються металоконструкції колон із ступінчастим перетином. У будівництві види і типи металоконструкцій колон можуть комбінуватися, для додання конструктивним формам вишуканості та ексклюзивності. А може застосовуватися тільки один вид металоконструкцій колон, в залежності від умов ТЗ проекту і особистих побажань клієнта. Зауважимо, що процес проектування металоконструкцій колон розглядається з позиції зменшення металоємності. Тому іноді доводиться міняти перетину, що призводить до зменшення витрати металу, необхідного на виготовлення металоконструкцій колон.


У сучасній архітектурі виробництво і виготовлення металоконструкції колон дозволяють домогтися потрібного візуального ефекту, при цьому маса цих конструкцій не так вже висока, що не заважає їм служити кріпленням до фундаменту і одночасно виконувати додаткові функції при розподілі навантажень і інших силових впливів. Помічено, що найчастіше користуються попитом металоконструкції колон зі змінним перетином. В цілому ж, пристрій металоконструкції колони включає в себе і інші елементи - оголовок, база і іноді консоль, які найкраще розглядати детально.


Наша компанія займається виробництвом і виготовленням металоконструкцій колон. Також ми використовуємо в будівництві швидкомонтованих об'єктів інші металеві конструкції власного виробництва. Для того, щоб прискорити виконання замовлення, Ви можете перегорнути наш онлайн каталог готових металевих конструкцій. І надіслати листом фотографію обраної конструкції, після чого, ми скажемо Вам точну вартість і терміни виконання замовлення. Також ми чекаємо Ваших замовлень по телефону! Будемо раді співпраці!