Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Привідні кабельні барабани

Привідні кабельні барабани служать для самостійної намотування гнучких кабелів і тросів, з'єднаних з переміщаються в горизонтальному або вертикальному напрямку механізмами. Вони використовуються в багатьох пристроях підйомно-транспортної техніки, кранах, грейферних і магнітних механізмах, екскаваторах, на транспортних платформах, в поздовжніх очисних спорудах і т.д.


Кожен барабан підбирається відповідно до вимог замовника зазначеним в опитувальному аркуші.

 

Пружинні кабельні барабани

Пружинні кабельні барабани використовуються для автоматичного намотування кабелю в різному підйомному і пересувному обладнанні, наприклад: портальні крани, грейфери, магніти, підйомні платформи, автомобільні крани, очисні системи і т.д.


Зазвичай ці механізми здійснюють роботу по горизонтальній або вертикальній прямій. Ми пропонуємо широкий вибір спеціальних кабельних барабанів для передачі напруги і керуючих сигналів до рухомого обладнання.