Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Капітальний ремонт вантажопідіймальних кранів в Гутман Україна

Ремонт кранів є відповідальним завданням, оскільки дане обладнання вважається одним з найважливіших елементів технічного оснащення будівельного об'єкта. Звертаємо вашу увагу, що якщо тягнути час при виникненні будь-яких несправностей обладнання до повної поломки, то може знадобитися капітальний ремонт кранів. Рекомендуємо своєчасно усувати пошкодження і несправності крана, щоб уникнути великих витрат на майбутні ремонтні роботи.

Як правило, ремонт вантажопідіймальних кранів може знадобитися через зношування механізмів, що відповідають за підйом вантажів. Потреба в ремонті крана з часом також може виникнути через регулярних навантажень, перепадів температур і безлічі інших чинників.

 

Кран мостовий - ремонт

Стандартний ремонт мостових кранів може включати в себе огляд і регулювання механічної частини, заміну зношених деталей, регулювання гальмівних і запобіжних пристроїв, а також зміну масла і інші подібні операції, в залежності від необхідності.

Що стосується капітального ремонту, то в даному випадку може проводитися повне розбирання і подальша збірка всіх механізмів вантажопідіймального крана, заміна здебільшого зношених деталей конструкції та інші трудомісткі операції.

Кран козловий ремонт

Ремонт козлового крана може супроводжуватися низкою таких основних операцій:

 

  • заміна коліс, лебідки і тягового каната;
  • регулювання пульта і заміна системи управління обладнанням;
  • заміна електричного двигуна і редуктора;
  • складання проекту на підвищення вантажопідйомної здатності крана;
  • зміна прольоту крана;
  • установка пристрою, який би вантажопідйомність;
  • монтаж і демонтаж.

 

Капітальний ремонт козлових кранів може включати безліч операцій, ми назвали тільки деякі з них. Більш докладні відомості ви можете отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями, які нададуть повну інформацію з усіх питань.

Своєчасний ремонт кран балок дозволяє убезпечити співробітників від аварійних ситуацій, які можуть виникнути через обрив троса, відмови гальма або несправного пульта, наприклад.

Наголошуємо, що чим вище навантаження на кран козловий, тим частіше потрібно перевіряти стан даної техніки. Підготовка до ремонту крана вимагає проведення ретельної діагностики всіх його механізмів. Процес ремонту може включати як незначні зміни (наприклад, фарбування каркаса), так і зміни механізмів управління краном, а також заміну гнучкого струмопроводу на шинопровід.

се ремонтні роботи здійснюються у відповідності з паспортними даними ГПО.

Гутман Україна виконує виключно якісний ремонт вантажопідіймальних кранів різних типів.