Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Торговий дім "Гутман Україна" виробляє опорні кран-балки згідно вимог:

  • НПАОП 0.00-1.01-07 "Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів";
  • ГОСТ 22045-89 "Крани мостові однобалочні опорні. Технічні умови"

 

 

Габаритні розміри основних типорозмірів наведені тут »

Опорні кран-балки

Кран-балками називають спеціальне обладнання для підйому та переміщення предметів, яке має бруківковий тип. Консольні кран-балки широко застосовуються на різних виробництвах, вони добре зарекомендували себе на естакадах кранових, у складах або на будівництві. Нерідко саме кран-балки потрібні у промисловому цеху тощо.
Опорні кран-балки – це одні з найпотужніших та найефективніших апаратів. Складаються вони з балки, що несе, електричної талі, яка переміщається по даній балці.

 

Кран-балка опорна: особливості конструкції


Випускаються моделі різних розмірів і потужностей. Тому можна підібрати саме таку, що повністю підійде під Ваші потреби.
Кран-балка електрична стане ідеальним варіантом для навантажень або розвантажень не надто важких вантажів та з неінтенсивним навантаженням. Ручний кран балки може застосовуватися в різних цехах.

 

Кран-балка ціна від виробника.

Гутман Україна – компанія, що зарекомендувала себе як надійний постачальник найкращих моделей опорних кран-балок, які ніколи не підведуть та забезпечать високу якість роботи.
Вся продукція з бездоганною якістю відповідає Правилам з влаштування та безпечної експлуатації кранів для підйому вантажів НПАОП 0.00-1.01-07 та ГОСТу 22045-89, в якому прописані умови до однобалкових опорних мостових кранів.


Мостовий кран-балка задовольнить кожного нашого клієнта, адже характеризується бездоганністю, надійністю та універсальністю.