Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Мостовий грейферний кран використовується для перевантаження, підйому і транспортування сипучих, навалювальних або кускових матеріалів за допомогою канатного або навісного електромеханічного або електрогідравлічного грейфера.

 

Мостові грейферні крани з навісним грейфером комплектуються вбудованим в конструкцію грейфера механізмом замикання. У цьому випадку на одній з траверс встановлюється канатна лебідка, забезпечена для важеля гвинтовий або гідравлічною системою стягування траверси.

 

 

Розкриття грейфера може здійснюватися уздовж або поперек прольоту моста. Грейферні мостові крани з навісним приводним грейфером здатні транспортувати штучний вантаж за допомогою гака.


Можливо оснащення грейферних кранів многочелюстние грейферами, щелепи яких (від трьох до восьми) мають серповидную форму і призначені для роботи з труднозачерпиваемим матеріалом, наприклад, крупнокусковой рудою. Для зачерпиванія матеріалів з суднових трюмів або вагонів використовують спеціальні підгортають грейфери.

 

Мостові грейферні крани використовуються при проведенні робіт на відкритих ділянках, але можуть використовуватися і в важких температурних і кліматичних умовах ливарних цехів.


При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового спеціального грейферного крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

Нижче представлені технічні характеристики базової лінійки мостових спеціальних грейферних кранів. За бажанням замовника значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на мостовий грейферний кран.

 

Технічні характеристик мостового грейферного крана таблиця

базові значення

  • Висота підйому, м: 24
  • Швидкість підйому, м / хв: 48
  • Швидкість пересування візка, м / хв: 48
  • Швидкість пересування крана, м / хв: 96


Вичерпною інформацією про підбір крана, що відповідає специфіці робіт на Вашому підприємстві, забезпечить Гумінюк Григорій +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua