Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Мостові спеціальні магнітні крани призначені для виконання перевантажувальних, транспортних, монтажних і ремонтних робіт на відкритих майданчиках різних підприємств, а також в промислових цехах і складських приміщеннях.

 

Мостові магнітні крани обладнані спеціальним вантажозахватним пристроєм - перманентним або електромагнітом, який дозволяє захоплювати і переміщати листовий та профільний прокат, злитки, металобрухт, стружку, скрап та інші феромагнітні матеріали. При знятому електромагніт магнітні крани можуть працювати зі штучними вантажами у Крюкові режимі.

 

Залежно від призначення, вантажопідйомні електромагніти мають різну форму і конструкцію і підрозділяються на два основних типи: круглі і прямокутні.

 

 


Устрій спеціальних магнітних кранів аналогічно устрою кранів загального призначення. Магнітні крани складаються з моста з механізмом пересування, однієї або двох візків з механізмами підйому і пересування, кабіни, закріпленої до металоконструкції моста, і підйомних електромагнітів, які при виконанні необхідних технологічних операцій навішуються на гак або на траверсу.

 

Для переміщення вантажів різної довжини кран може бути обладнаний додатковими змінними траверсами, які кріпляться на вантажівок підвісках. Самі траверси можуть бути різної довжини, а число і розташування магнітів на траверсі може варіюватися. Залежно від довжини вантажу необхідне число електромагнітів підвішується до траверси, таким чином, щоб вантаж розташовувався симетрично щодо осі траверси.

 

Харчування електромагніту здійснюється постійним струмом напругою в 220 вольт від випрямляча через кабель. При цьому кран оснащується додатковим кабельним барабаном або кошиком для живлення електромагніту при великій висоті підйому. При роботі у Крюкові режимі, кабельний барабан відключають. Вантажні електромагніти можуть монтуватися на гаковий підвісці або на траверсі (з гнучким або жорстким підвісом), розташованої в поздовжньому або поперечному напрямку щодо моста.

Круглі електромагніти відрізняються підвищеною вантажопідйомністю і використовуються для захоплення металобрухту, скрапу або слябів. Це електромагніти з литого герметичного корпусу, виготовлені зі сталі з високою магнітною проникністю.

Прямокутні електромагніти застосовуються для транспортування довгомірних феромагнітних матеріалів, матеріалів прямокутної форми або мають велику площу зіткнення з магнітом, наприклад листового і сортового прокату, слябів, блюмів, рейок і поковки.

 

Як правило, вантажопідйомні електромагніти призначені для транспортування холодного вантажу, але можуть бути виготовлені в термостійкому виконанні, що дозволяє працювати з вантажами температурою до 650 ° С, а також у виконанні для роботи в підводних умовах. Крім цього, є різновиди електромагнітів дозволяють проводити специфічні технологічні операції, наприклад: вивантаження скрапу з вагонів або зачистку вагонів від скрапу, транспортування пачок і бунтів з арматури, кола, катанки, перевантаження листової сталі в пачках, підйом рулонів, бухт і труб великого діаметру.

 

 

Нижче наведені технічні характеристики базової лінійки мостових спеціальних магнітних кранів. За вашим бажанням значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на бруківці магнітний кран.


Вичерпною інформацією про підбір крана, що відповідає специфіці робіт на Вашому підприємстві, забезпечить Гумінюк Григорій +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua