Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Обстеження крана - це обов'язкова процедура, яка виконується для діагностування і запобігання поломок, а також для недопущення простою даної техніки.

Для якісного обстеження необхідно викликати професійного атестованого майстра-фахівця, який зможе провести експертне обстеження кранів за короткий термін і в подальшому складе кошторис на ремонт і акт обстеження крана.

 

Обстеження крана: що входить?


Що включає в себе обстеження крану мостового:

  • візуальна діагностика металевої конструкції крана на наявність корозії, тріщин та ін.
  • візуальна діагностика редукторів, перевірка рівня масла, що відповідає за пересування і підйом кранів;
  • діагностика гальмівної системи крана;
  • перевірка тягового троса;
  • огляд кабелів, а саме їх електричної частини на наявність пошкоджень ізоляції або обривів;
  • перевірка пускачів на вигоряння або знос контактів, перевірка пошкоджень на корпусі і т.д.

Експертне обстеження вантажопідіймальних кранів є необхідною. Устаткування, яке відпрацювало свій нормативний термін має обов'язково бути піддано професійного діагностування.

Також, після проведення такої процедури як обстеження вантажопідіймальних кранів, необхідно скласти технічне засвідчення про справність або акт обстеження крана. Засвідчення складаються відповідно до нормативних документів.

Експертне обстеження кранів мостових проводять всі підприємства, де використовується дана підйомна техніка.