Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Кільцеві струмознімачі

Кільцеві струмознімачі дозволяють підібрати різноманітні рішення для передачі електроенергії і сигналів у всіх типах обертових механізмів, наприклад в поворотних кранах, що обертаються сепараторах на станціях водоочищення, на атракціонах, маніпуляторах, в формовочно-пакувальних машинах, радарах і антенах, вітрових електростанціях, а так само в кабельних барабанах.


Наша стандартна програма дозволяє поставляти кільцеві струмознімачі для передачі енергії і даних з будь-якою кількістю полюсів. Значення номінального струму до 1200 A і номінальної напруги до 24 кВт. Діаметри кільцевих струмознімачів від 30 мм до 360 мм; можуть мати до 100 полюсів.


Кільцеві струмознімачі можуть поставляти як відкритого типу (в подальшому замовник сам адаптує струмознімач до свого обладнання), так і повністю закриті в корпусі з протиударного пластика або в корпусі з оцинкованої сталі, зі ступенями захисту IP54 і IP65. Додаткові обертаються муфти служать для передачі рідин, газів, також може бути встановлено оптоволоконное з'єднання.