Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Кран мостовий опорний - ефективний механічний засіб, який призначений для автоматизації та механізації транспортних, підйомних, розвантажувальних і навантажувальних робіт в складських приміщеннях.

 

Мостовими опорними кранами вважаються крани, які спираються ходовими колесами на рейок (або крановий шлях). Рейка кріпиться на підкрановій балці, що встановлена ​​на естакадах або колонах в цеху.

Кранові колії кріплять до підкранових балок, що спираються на виступи колон в цеху. Прольотом крана вважається відстань між осями рейок під краном. Застосування підкранових рейок сприяє зменшенню обсягу використання будь-яких важких ручних робіт і, також, дає можливість добре підвищити продуктивність праці.

Автоматизація вантажопідйомних механізмів дає можливість включати її в потокову лінію, а універсальне використання дозволяє робити її одним з головних елементів в гнучкому автоматизованому виробництві. Також, крани мостові опорні можна оснащувати:

 

  • двошвидкісним механізмом підйому або пересування;
  • радіоуправлінням;
  • пристроєм для плавного пуску;
  • додатковими гальмами на пересування.


Крани мостові опорні електричні пересуваються зі швидкістю від 0.32 до 0.8 м / с.

Ми поставляємо, також, крани мостового типу з меншою будівельною висотою. Крім того, доставляємо мостові крани для робіт не тільки в приміщенні, але і на відкритому повітрі, навіть в тропічному кліматі.

 

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/krany_mostovyye_odnobalochnyye

 

Габаритні розміри основних типорозмірів наведені тут »