Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Фарбування кранів в Гутман Україна - виробника кранів.

Фарбування крана - це процес, який необхідно здійснювати не рідше ніж один раз на рік, для захисту підкранових колій від корозії. Якісна фарбування кранів в місті Київ здійснюється фахівцями компанії Gutman.

Перш ніж наносити лакофарбове покриття на загрунтовати поверхню, необхідно попередньо очистити її від іржі, окалини, жирних плям і бруду. Крім того, поверхня не повинна бути вологою.

Крім захисної функції, фарбування крана дозволяє надати приємний зовнішній вигляд даної техніці і звернути увагу на небезпечні вузли та деталі конструкції. Подібні елементи виділяються особливим кольором або лініями типу «зебра» (бокова поверхня противаги і розпірка виділяються для кращої видимості з кабіни машиніста).

 

Фарбування козлових кранів

Фарбування козлового крана (портального крана) може здійснюватися одним з таких методів:

  • повна зачистка поверхонь, які необхідно пофарбувати, із застосуванням абразивного обладнання;
  • знежирення ділянки, призначеної для фарбування;
  • покриття відповідної ділянки обладнання перетворювачем іржі;
    нанесення емалі;
  • грунтування (після попереднього висушування грунтовки).

Фарбування мостового крану

Фарбування мостових кранів здійснюється одним з даних способів:

  • механічним (повітряне або безповітряний розпорошення із застосуванням компресорів та додаткового обладнання);
  • ручним (працівники виконують фарбування за допомогою кистей і валиків).
    Фарбування кран балок, як і фарбування кранів, може здійснюватися не тільки за допомогою лісів, а й завдяки технологіям промислового альпінізму.

Покраска кранів: ціна

Ціна буде залежати від типу і габаритів крана, а також від вимог, що висуваються Клієнтом. Докладні відомості про вартість роботи і можливості нашої компанії ви можете отримати за телефоном, вказаним на сайті.