Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Привід постійного струму DC / DC для механізмів підйому і пересування кранів і механізмів

Компанія «Гутман» надає можливість купити електропривод постійного струму, виготовлений за сучасними технологіями і призначений для безконтактного типу управління двигунами постійного струму. Дана деталь дозволить удосконалити застарілі контакторних панелі.

Основне призначення електричного приводу підйомного крана - це регулювання швидкості підйомних механізмів і переміщення в деякому діапазоні.

Головною відмінністю вищеназваного приводу від таких аналогів, як DC Master, Siemens Simoreg і ін., Полягає тому, що немає необхідності в переході вхідної напруги на трифазну мережу (AC / DC), оскільки його значення залишається постійним.

Якщо вас зацікавили системи управління електроприводами постійного струму (DC / DC), які є аналогом частотних перетворювачів для однофазних і трифазних мереж, зв'яжіться з нами за номером, вказаним на сайті. Ми надамо всю необхідну інформацію і допоможемо вибрати привід двигуна постійного струму, а також елементів, покликаних підвищити ефективність її роботи.