Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Реконструкція та модернізація кранів від Гутман Україна

Техніка, встановлена на підприємстві, з часом перестає повною мірою справлятися з поставленими завданнями. Однак заміна зношеного обладнання далеко не завжди може стати економічно виправданим рішенням. У більшості випадків проблему допоможе усунути реконструкція і модернізація вантажопідіймальних кранів. Дані операції дозволять продовжити термін експлуатації техніки, скоротити витрати на електроенергію і підвищити вантажопідйомну здатність крана.

Модернизація кранів

Модернізація електрообладнання кранів виконується відповідно до проекту, складанням якого займаються спеціалізовані організації. Модернізація мостових кранів і модернізація козлових кранів може знадобитися в таких випадках:

 

  • необхідність у збільшенні вантажопідйомності і підйомної висоти, а також потреба в інших типах модернізації, за допомогою яких можна буде перерозподілити навантаження і поліпшити систему безпеки;
  • необхідність в зміні приводного механізму підйомного крана. Модернізація козлового крана, як правило, передбачає заміну релейно-контакторной системи управління на частотні перетворювачі, які забезпечують плавний спуск і зниження рівня шуму при роботі, а також перешкоджають розгойдування вантажу в процесі підйому.

Реконструкція кранів

Ремонт-реконструкція кранів передбачає комплекс робіт зі зміни основних параметрів крана. Наприклад, реконструкція вантажопідіймальних кранів може супроводжуватися установкою вантажозахоплювального пристрою, непередбаченого виробником підйомного обладнання.

Реконструкція мостових кранів може включати в себе такі роботи: зміни способу управління (наприклад, установка дистанційної системи управління), додавання функції технологічного чи комерційного зважування на крані і ін.

 

Зверніть увагу, що в процесі складання проекту необхідно враховувати фактичний стан техніки: корозію металевих деталей, наявність пошкоджень, ступінь зносу тощо.

Модернізація кранів, при якій управління краном з кабіни перекладається на управління з підлоги, повинна бути узгоджена з органами технагляду, а доступ робочих до такого крану повинен здійснюватися в строго встановленому порядку. У той же час, крюки крани важкого режиму не потребують дозволу на переобладнання для роботи з грейфером або магнітної шайбою. Даний тип реконструкції власник може здійснити самостійно, відбивши його у технічному паспорті крана.

 

 

Наші фахівці виконують всі необхідні розрахунки і здійснюють якісну модернізацію кранів на підприємствах для мостових, козлових і інших типів кранового обладнання. Ми допоможемо підібрати найбільш підходящий варіант для Вашого бізнесу.