Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Тракове струмопідведення

Кабеленесучі ланцюги (тракові струмопроводи) відрізняються перевагою в застосуванні і використанні при передачі електроенергії, сигналів управління, даних.


Кабеленесущие ланцюга можуть мати горизонтальну, вертикальну або кругову конфігурацію, дозволяючи передавати енергію і дані на високих швидкостях. Ми пропонуємо наступні типи тракові Токоподвода:


Пластикова моно-ланка утримує ланцюг. Малошумна конструкція для використання в місцях мають особливі вимоги до шуму і вібрації. Спеціальні пластикові матеріали для використання при низьких і високих температурах або для використання в вибухобезпечному виконанні.


Двох-ланкова утримує ланцюг з алюмінієвою рамкою для оптимальних рішень, які відповідають вимогам замовника. Висока жорсткість при крученні. Використання антифрикційних накладок для роботи на високих швидкостях.


Кабеленесучі  ланцюги виготовляються із зносостійкого матеріалу, що дозволяє використання в агресивному промисловому середовищі. Підходять для переміщення на великі відстані без підтримки.

 

Тролеї (шинопровід)

Велике значення для безпеки використання вантажопідйомного обладнання має метод його підключення до електроживлення. Тролів (шинопровід) - сукупність проводить дроти і підтримуючих конструкцій. Його основне призначення - передача електричної енергії рухомим механізмам, що переміщається уздовж троллея. Тролеї використовуються в цехах заводів з метою забезпечення харчуванням переміщається механізму.


Ми поставляємо широку лінійку тролеї для всіляких вимог замовника.