Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Частотні кранові системи управління, виготовлені на основі асинхронного електричного двигуна з короткозамкненим ротором (частотно-регульований електропривод)

Технічні фахівці компанії «Гутман» готують проекти з використанням широкого асортименту різноманітних марок і моделей перетворювачів частоти (частотно-регульовані електроприводи). Ми займаємося виробництвом автоматичних систем управління (АСУ) з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Для цього використовується устаткування і частотний електропривід виробництва Roxroth, Siemens, Control Techniques, Vacon, SWF, Danffos, Lenze, ABB, Honeywell, Optima, Moeller (Eaton), Hyundai, SEW, DAB, Winner, Hitachi, Mitsubishi, Schneider Electric, Omron , LS (виробник LG). та інших світових виробників.

Функціональні особливості панелі оператора і програмованого логічного контролера на кранової техніки

PLC - Програмований логічний контролер

Програмне забезпечення PLC дозволяє реалізувати такі основні можливості:

 • автоматизована система управління крановими механізмами по командам (частотний асинхронний електропривод), які надходять за допомогою органів управління від крісла-пульта оператора кранової техніки;
 • обмежене виконання команд, що подаються оператором (актуально для ситуацій, коли такі команди здатні привести до виходу обладнання з ладу або заподіяння шкоди, а також в разі суперечності команд правилам техніки безпеки);
 • контроль справного стану всіх деталей системи (модулів управління і двигунів, а також автоматичних вимикачів);
 • взаємодія з панелями оператора (підсистемою візуалізації), яке дозволяє змінити і відобразити характеристики і параметри кранового підйомника;
 • гнучке параметрування головних характеристик кранових механізмів (час розгону / гальмування, швидкість і ін.).


Стандартизованим мовою програмування для виконання програмного забезпечення є LAD. Для фрагментів математичної логіки і непрямої адресації для роботи з архівами даних може використовуватися мова STL. Для цього необхідно, щоб кожен блок супроводжувався коментарями англійською або російською мовою. Всі використовувані змінні мають назвами, рекомендованими угорської нотації. Вони включають в себе короткий опис, а також позиційне позначення на електричній схемі, пов'язаній з пристроєм.

 • установка значення часу розгону / гальмування, а також швидкості для положення кожного командоаппарата окремо;
 • перегляд історії аварій і поточних аварійних повідомлень;
  перегляд наступних поточних електричних параметрів двигуна: температура, струм, напруга, частота та ін .;
 • перегляд стану мнемосхеми нульовий ланцюга кранового підйомника;
 • зберігання на карті пам'яті в циклічному архіві оперативної інформації та статистики роботи крана протягом 45 діб (мінімальний термін). Статистичні дані, що зберігаються в архіві, можуть включати такі характеристики:
 • напрацювання годин кожного кранового механізму окремо і крана в цілому;
 • кількість циклів підйому, диференціюються по навантаженню;
 • кількість випадків, коли спрацював обмежувач вантажопідйомності;
 • інші характеристики на вимогу технічного завдання.


Замовляйте частотне регулювання електроприводів в нашій компанії. Управління частотними електроприводами нашого виробництва забезпечує безперебійну роботу обладнання.