Корисне і цікаве:

Історія грузоподъемного оборудования

Автопогрузчик, тельфер або классический кран? Сегодня мы можем легко выбрать такое грузоподъемное оборудование, которое нам необходимо. А знаете ли Вы, что первые виды подобных механизмов были придуманы еще в древности. Примером служат известные пирамиды Египта, сложная архитектура Рима, гидротехнические объекты Китая.

Мостові підвісні крани - це дуже ефективні і зручні механічні засоби для навантаження і розвантаження вантажів на складах, в промисловості, в сільському господарстві або для транспортних робіт.

 

Кран мостовий підвісний: застосування


Крани важкі мостові популярні в різних сферах діяльності. Кран підвісний електричний використовують при легких і середніх режимах роботи, для яких не потрібні великі швидкості для переміщення і підйому різних вантажів.

За допомогою ходових візків, підвісний мостовий кран переміщається по рейковому підвісному шляху. З використанням підвісної крана можна знизити необхідну висоту приміщення, так як висота підйомного підвісного крана на багато менше, ніж висота мостового опорного крана.

Застосування крана підвісного дає можливість здійснювати переміщення товарів з прольоту в проліт без перевантажень. Ця дія відбувається завдяки стикування несучих балок двох кранів з сусідніх прольотів будівель, або за допомогою стикування несучої кранової балки з шляхом сусіднього прольоту.

 

Підвісний кран мостовий встановлюють з такими стандартними прольотами як 15, 12, 9, 6, 4 і 3 метри. Довжина консолі регламентована від 0.3 до 1.5 метрів.

Кран мостовий підвісний однобалковий: особливості конструкції


Кран електричний підвісний однобалковий може оснащуватися наступними механізмами:

  • додаткове гальмо крана;
  • механізм плавного спуску;
  • додаткове гальмо;
  • механізми підйому і пересування вантажів.


Також, Торговий дім Гутман-Україна поставляє крани, з якими можна працювати в тропічному кліматі, на відкритому повітрі.

 

Більш наочно про продукцію цього розділу ви можете подивитися на оновленій версії нашого сайту https://crane.gutman.kiev.ua/krany_mostovyye_odnobalochnyye

Габаритні розміри основних типорозмірів наведені тут »